Betclic cashback. Zakład bez ryzyka do 550 złotych na start

cashback-betclic

Bukmacher Betclic ma w swojej ofercie ciekawy bonus dla nowych graczy. Jest nim zakład bez ryzyka, czyli promocja, na którą poluje niemal każdy gracz zakładów bukmacherskich. Z poniższego tekstu dowiesz się jak wygląda zakład bez ryzyka w Betclic, jakie są jego warunki otrzymania oraz jak skorzystać z niego w stu procentach. Na tle konkurencji cashback Betclica wygląda bardzo dobrze, zwłaszcza jeśli chodzi o kwotę. Dowiedz się więcej na temat i dołącz do gry z Betclic.

Zakład bez ryzyka w Betclic

Cashback od Betclica jest jedną z najlepszych tego typu ofert na rynku. Bukmacherzy mają w swoich ofertach różnego rodzaju bonusy powitalne dla graczy. Betclic zdecydował się postawić w zupełności na zakład bez ryzyka, dlatego przoduje w tej kwestii na tle konkurencji. Maksymalny zwrot, na jaki możemy liczyć w przypadku przegranego zakładu to aż 550 złotych. Wystarczy założyć swoje konto na Betclic i odebrać cashback. Jako nowy użytkownik otrzymasz zakład bez ryzyka o wartości 550 złotych na start. Należy zaznaczyć, że w standardowej ofercie kwota może być niższa, więc warto rejestrować się z kodem promocyjnym Betclic. Cashback 550 to oferta specjalna dla nowych graczy, która gwarantuje zwrot środków na konto, jeżeli pierwszy zakład okaże się nietrafiony.

Jak wykorzystać cashback Betclic do maksimum?

Wiesz już ile wynosi kwota zakładu bez ryzyka u bukmachera Betclic. Teraz wskażemy Ci, jak z niego skorzystać, żeby w pełni czerpać korzyści z tego bonusu. Po pierwsze, żeby otrzymać maksymalny możliwy zwrot z cashbacku, musisz postawić za nieco większą kwotę, niż wskazują na to banery promocyjne. Wszystko przez podatek od gier, który pobiera państwo, więc jeśli celujesz w zwrot w kwocie 550 złotych, powinieneś postawić zakład za 625 złotych. Wtedy masz gwarancję, że dostaniesz maksymalny możliwy zwrot i nie musisz się martwić o swoje środki.

Zakład cashback Betclic

Jeżeli wygrasz zakład, ewentualna wygrana będzie na pewno zadowalająca. W przeciwnym razie otrzymasz swoją stawkę z powrotem. Warunkiem jest tylko to, żeby kurs postawionego przez Ciebie kuponu wynosił co najmniej 1.14. Warunek właściwie żaden, bo niższych kursów praktycznie nie opłaca się grać. Poza tym masz właściwie pełną dowolność przy tworzeniu swojego zakładu. Pamiętaj jednak, aby nie tworzyć kuponów systemowych, to jedyne ograniczenie, co do rodzaju zakładu. Typy pojedyncze, zakłady AKO, przedmeczowe i na żywo są akceptowane, więc na pewno nie będzie problemu ze złożeniem swojego kuponu do zagrania cashbacku. Betclic oferuje wysoką kwotę, ale w przypadku zwrotu, pieniądze nie trafiają na konto główne, zaś na bonusowe. Trzeba więc zapoznać się z warunkami obrotu.

Warunki zakładu bez ryzyka Betclic

Cashback dostępny jest wyłącznie dla graczy, którzy zarejestrują konto na stronie bukmachera Betclic. A co należy zrobić jeśli otrzymaliśmy już zwrot za przegrany zakład? Betclic jasno określa swoje warunki obrotu i dobrze byłoby się z nimi zapoznać zanim z niego skorzystamy. Poniżej prezentujemy wymogi Betclica:

  • osiem obrotów zwróconą kwotą;
  • kupony o minimalnym kursie 2.00;
  • 30 dni na obrócenie całej kwoty bonusu;

Do obrotu bukmacher Betclic zalicza wszystkie rodzaje zakładów poza systemowymi. Nie są brane pod uwagę również mecze anulowane, kilka zakładów na to samo zdarzenie oraz zdarzenia kwalifikujące się do innych promocji.

Cashback Betclic, a cashbacki innych bukmacherów – porównanie

Bukmacher Betclic mocno przyłożył się do swojej oferty cashbacku. Jest to jego główny bonus powitalny, więc nic dziwnego, że pod tym względem trudno innym operatorom równać się z ofertą Betclica. Posiada on najwyższą kwotę cashbacku, a warunki obrotu są dość przystępne, choć ostatnio nieco zostały utrudnione. 550 złotych przy zakładzie bez ryzyka to najwyższa oferta na rynku. Konkurencja może rywalizować tylko pod względem warunków obrotu, choć kurs 2.00 również wygląda atrakcyjnie. Jedyne do czego można się przyczepić to liczba obrotów, których wymaga się od nas aż ośmiu. To jedyna słabsza strona i inni bukmacherzy mogą na tym polu wypaść lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *